WYMIENNIK OBROTOWY – REGO 600

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o recu 600″ target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Centrala wentylacyjna KOMFOVENT Domekt REGO 600 z automatyką sterowania C4 lub C4 PLUS

  • Wyjątkowo kompaktowa budowa oraz wysoki odzysk ciepła – do 89%

Urządzenie REGO 600 przezanczone jest do wentylacji pomieszczeń o powierzchni do 250 m2. takich jak duże mieszkania, apartamenty, średniej wielkości domy, sale konferencyjne itp.

Dzięki kompaktowej budowie i wysokiej sprawności, urządzenie można łatwo zamontować zarówno w nowych obiektach jak i w obiektach poddawanych renowacji. Po zdjęciu paneli bocznych szerokośc REGO 600 wynosi zaledwie 470 mm, co umożliwia wniesienie urządzenia wąskimi schodami na poddasze lub w inne trodno dostępne miejsca.

Oprócz okapu kuchennego, do dodatkowego króćca można podłączyć dowolny wyciąg powietrza z pomieszczeń zanieczyszczonych (usuwanie powietrza z toalety, pralni, garażu, itp.)

Zintegrowana automatyka sterowania z montowanym na ścianie panelem C4 lub dotykowym panelem C4 PLUS, zapewnia optymalne działanie urządzenia i ustawianie niezbędnych parametrów.