Kontakt

Dział handlowy

Katarzyna Dąbrowska

Właściciel/Manager Działu Handlowego

tel. 608 820 412

kasia.dabrowska@dabrowent.pl

Tomek Lewandowski

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 512 217 713

tomek.lewandowski@dabrowent.pl

Monika Kopta

Asystent Działu Handlowego

tel. 729 406 227

monika.kopta@dabrowent.pl

Adam Jelonek

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 729 406 209

adam.jelonek@dabrowent.pl

Paweł Kamyszek

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 512 217 710

pawel.kamyszek@dabrowent.pl

Sławomir Miastowski

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 517 250 310

slawek.miastowski@dabrowent.pl

Robert Maciejewski

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. 501 857 581

robert.maciejewski@dabrowent.pl

Dział zamówień i logistyki

Magdalena Olszewska

Specjalista ds. handlowo-logistycznych

tel. 664 993 268

magda.olszewska@dabrowent.pl

Dział Obsługi Inwestycji

Maciej Dąbrowski

Manager Działu Obsługi Inwestycji

tel. 784 487 321

maciej.dabrowski@dabrowent.pl

Rafał Przygodzki

Specjalista ds. Obsługi Inwestycji

tel. 517 250 316

rafal.przygodzki@dabrowent.pl

Anna Kosobucka

Specjalista ds. Obsługi Inwestycji

tel. 512 217 815

ania.kosobucka@dabrowent.pl

Dział serwisu automatyki i klimatyzacji

Skontaktuj się z naszym serwisantem

serwis@dabrowent.pl

Dział księgowości

Joanna Śliwińska

Główna księgowa

tel. 505 818 333

ksiegowosc@dabrowent.pl

Elżbieta Misiak

Księgowa

tel. 505 818 333

ksiegowosc@dabrowent.pl

Dział marketingu

Łukasz Kosior

Specjalista ds. marketingu

tel. 729 406 025

lukasz.kosior@dabrowent.pl

Magazyn

Krystian Wiśniewski

Magazynier

Paweł Giese

Magazynier

Piotr Dąbrowski

Kierowca/Magazynier

Dane kontaktowe

Adres: DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA

ul. Karola Szajnochy 11,

85-738 Bydgoszcz

Telefon: 52 332 77 93,

Tel. kom.: 608 820 412, 784 487 321

Fax: 52 332 77 93

Email: biuro@dabrowent.pl

NIP: 967-071-73-02

REGON: 340744869

Znajdź swojego opiekuna

Numer konta bankowego

Bank PeKaO S.A. I/O Bydgoszcz 67 1240 1183 1111 0010 3229 5659

Placówki handlowe

Biuro handlowe w Warszawie

DABROwent Hurtownia Wentylacyjna Warszawa
warszawa@dabrowent.pl
tel. 518 306 323

 

 

Biuro handlowe w Gdyni

DABROwent Hurtownia Wentylacyjna Gdynia
gdynia@dabrowent.pl
tel. 501 857 581

 

 

Biuro handlowe w Koninie

DABROwent Hurtownia Wentylacyjna Konin
konin@dabrowent.pl
tel. 729 406 209