WENTYLATOR TSA Harmann

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wentylator promieniowy TSA

ZAPYTAJ O PRODUKT

opis:
Modele TSA są wentylatorami promieniowymi średnio-ciśnieniowymi jednostronnie ssącymi, dostępne są w 9 wielkościach od 9/4 do 30/14, występują w dwóch wariantach wykonania: – SR – z ramą wzmacniającą bez poprzecznych wsporników, wielkości od 9/4 do 18/9, – R – z pełną ramą wzmacniającą, wielkości od 20/10 do 30/14.

konstrukcja:
Obudowa wykonana z cynkowanej galwanicznie blachy stalowej.  Wlot we  wszystkich modelach został zakończony okrągłym króćcem w celu łatwego podłączenia do sieci kanałów. Mocowanie łożysk serii SR zostało wykonane z blachy stalowej od strony silnika, oraz za pomocą standardowego anty-wibracyjnego łącznika od strony ssawnej. Dla serii R łożyska z obu stron zamocowane są za pomocą żeliwnych wsporników. Wał napędowy wykonany z giętej stali o tolerancji H8 i pokryty lakierem ochronnym, jego koniec został przystosowany do montażu napędu pasowego.

wirnik:
Wyważany statycznie i dynamicznie (zgodnie z VDI 2060) wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu, wykonany z cynkowanej galwanicznie blachy stalowej. Łopatki profilowane w celu zapewnienia maksymalnej sprawności pracy.

zastosowanie:
Do zabudowy w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, nawiew powietrza do suszenia, chłodzenie szaf sterowniczych i elementów automatyki, chłodzenie elementów maszyn, nawiew lub wywiew w procesach produkcyjnych.

wykonanie specjalne:
Wentylatory TSA mogą być również wykonane w wersjach specjalnych: – w wykonaniu oddymiającym 400oC/2h – modele TSA, wielkości od 9/4 do 30/14, – w wykonaniu oddymiającym 400oC/2h – modele THLE, łopatki pochylone do tyłu, wielkości od 225 do 1400.

Karta katalogowa wentylatora TSA
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.