Wentylator TCDH EXD Venture Industries

 Wentylator przeciwwybuchowy TCDH EXD

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o tcdh exd” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie
Wentylatory dachowe TCDH EXD są przeznaczone do wentylacji ogólnej i przemysłowej w strefach zagrożonych wybuchem. Produkowane zgodnie z Dyrektywą “ATEX” 94/9/CE, II2G do strefy 1 i 2. Przystosowane do transportu medium w temperaturze do 40°C.

Konstrukcja
Osłony wentylatorów TCDH EXD wykonane są z galwanizowanej stali. Podstawy zaprojektowano z galwanizowanej stali z mosiężnym pierścieniem. Urządzenia wyposażone są w napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu, wykonanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą.Zgodne ze standardem EN 09-010 wyloty wentylatorów zabezpieczone zostały siatką ochronną.

Silnik elektryczny
Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy przystosowany do pracy w strefach zagrożonych wybuchem – B5, EExd IIBT4, IP 55, klasa izolacji F, 230/400V 50 Hz, lub B5 EExd II CT4, IP 55, klasa F, 230/400V 50 Hz.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/tcdh-exd.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora SEAT EX[/su_button]