Wentylator SILENTUB 100 Venture Industries

Wentylator łazienkowy SilenTub 100

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o silenttub 100″ target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory SILENTUB-100 (osiowe) przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni itp. Urządzenia charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, dlatego zalecane są również do montażu w instalacjach niskociśnieniowych, szczególnie w pomieszczeniach przeznaczonych do pracy (boksy w biurach, gabinety medyczne, kosmetyczne etc.). SILENTUB-100 umożliwiają (instalacja w ścianie) wymianę ciepła między sąsiednimi pomieszczeniami oraz usunięcie powietrza zużytego z pomieszczenia.

Konstrukcja
Specjalny sposób montowania silnika w urządzeniu (mocowania antywibracyjne) zapobiega wibracjom i emisji hałasu. Wentylatory standardowo wyposażone są w klapę zwrotną, która zapobiega dostawaniu się do pomieszczenia powietrza zewnętrznego i wydostawaniu się powietrza ogrzanego. Gdy wentylator działa, klapa zwrotna otwiera się, aby umożliwić wydajny przepływ powietrza.

Silnik elektryczny
Silnik elektryczny jednofazowy 230V50Hz, z łożyskami kulowymi niewymagającymi smarowania. Wentylatory posiadają zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, stopień ochrony IP45 oraz termiczny wyłącznik bezpieczeństwa. Przystosowane są do pracy w temperaturze do +40°C.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/silentub-100.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora SilenTub 100[/su_button]