Wentylator oddymiający CVST Venture Industries

Wentylator CVST

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o cvst venture” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatora oddymiającego CVST

Znajdujemy je nade wszystko w wentylowaniu wielkich obiektów gastronomicznych, przemysłowych, ale również wentylacja lokali gastronomicznych czy mniejszych obiektów.

Konstrukcja wentylatorów CVST

Wentylatory CVST są wyposażone w obudowę dźwiękochłonną oraz jednostronnie ssące wentylatory z napędem pasowym. W wersji standardowej wentylator oddymiający tego typu posiada wylot poziomy (wer. H).

Po lewej stronie (patrz od strony wlotu) zamontowano silnik i napęd pasowy. Wirnik z łopatami pochylony jest do przodu. Wentylator wewnętrzny zainstalowany jest na wibroizolatorach i złączony jest z obudową elastycznymi złączkami. Wykonana z galwanizowanej stalowej blachy obudowa dodatkowo wyłożona jest izolacją termiczno-akustyczną na bazie melaminy.

Specjalnie dla klientów Venture Industries wykonuje na specjalne zamówienie wentylatory w wersji z silnikiem i napędem pasowym umieszczonym po prawej stronie (patrz od strony wlotu) lub wentylatory z wylotem pionowym (wersja V).

Co więcej możliwe jest również zakupienie wentylatora oddymiającego z podwójnymi bocznymi panelami wewnętrznymi pokrytymi izolacją akustyczną, która jest ognioodporna (M0) i posiada grubość ścianki nie mniejszą niż 17 mm.

Wentylator oddymiający CVST wyposażony jest w silnik elektryczny

  • silniki trójfazowe 220-240/380-415V 50/60Hz (silniki do 3kW),
  • silniki trójfazowe 380-415V 50Hz (silniki o mocy powyżej 3kW),
  • stopień ochrony IP55,klasa izolacji F,
  • do regulacji częstotliwościowej.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/05/cvst_ce_118.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Deklaracja zgodności wentylatora[/su_button]

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/05/cvst.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora[/su_button]