Wentylator MBC.K Harmann

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o mbck” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK HARMANN

 

zastosowanie:
Efektywny odciąg oparów z kuchni przemysłowych w obiektach gastronomicznych. Możliwość zastosowania w dowolnej instalacji odciągowej wymagającej odprowadzania powietrza o podwyższonej temperaturze

konstrukcja:
Promieniowy wentylator kanałowy przeznaczony do obsługi odciągów kuchennych w gastronomi i innych obiektach żywienia zbiorowego. Obudowa wykonana z galwanizowanej blachy stalowej ma kształt sześcianu składającego się z ramy i paneli bocznych, których ustawienie można zmieniać względem wlotu o kąt 90o, przez co wentylator może być dostosowany do pracy w różnego rodzaju instalacjach. W wykonaniu standardowym wlot stanowi wyprofilowany pierścień bez króćca przyłączeniowego, wylot uzyskuje się poprzez zdjęcie jednego z paneli bocznych, z przeznaczeniem do montażu w kanałach prostokątnych lub instalacjach specjalistycznych. Opcjonalnie można zamówić panele boczne wyposażone w okrągłe króćce przyłączeniowe. Panele obudowy są izolowane akustycznie i termicznie (podwójna warstwa blachy stalowej wypełniona izolacją o grubości 40mm). Silnik umieszczono poza strumieniem przepływającego powietrza.

wirnik:
Wyważany dynamicznie wirnik typu B. Łopatki pochylone do tyłu wykonane z ocynkowanej galwanicznie blachy stalowej. Kształt łopatek zapewnia brak wrażliwości na osadzający się tłuszcz.

napęd i sterowanie:
Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny (230V , 50Hz). przystosowany do napięciowej regulacji prędkości obrotowej.  Silniki posiadają wyprowadzone końcówki termokontaktu, które należy podłączyć do odpowiedniego przekaźnika ochrony termicznej, np. SET 10.  Stopień ochrony IPx4, klasa izolacji F.