Wentylator MBC.K Harmann

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK HARMANN

 

zastosowanie:
Efektywny odciąg oparów z kuchni przemysłowych w obiektach gastronomicznych. Możliwość zastosowania w dowolnej instalacji odciągowej wymagającej odprowadzania powietrza o podwyższonej temperaturze

konstrukcja:
Promieniowy wentylator kanałowy przeznaczony do obsługi odciągów kuchennych w gastronomi i innych obiektach żywienia zbiorowego. Obudowa wykonana z galwanizowanej blachy stalowej ma kształt sześcianu składającego się z ramy i paneli bocznych, których ustawienie można zmieniać względem wlotu o kąt 90o, przez co wentylator może być dostosowany do pracy w różnego rodzaju instalacjach. W wykonaniu standardowym wlot stanowi wyprofilowany pierścień bez króćca przyłączeniowego, wylot uzyskuje się poprzez zdjęcie jednego z paneli bocznych, z przeznaczeniem do montażu w kanałach prostokątnych lub instalacjach specjalistycznych. Opcjonalnie można zamówić panele boczne wyposażone w okrągłe króćce przyłączeniowe. Panele obudowy są izolowane akustycznie i termicznie (podwójna warstwa blachy stalowej wypełniona izolacją o grubości 40mm). Silnik umieszczono poza strumieniem przepływającego powietrza.

wirnik:
Wyważany dynamicznie wirnik typu B. Łopatki pochylone do tyłu wykonane z ocynkowanej galwanicznie blachy stalowej. Kształt łopatek zapewnia brak wrażliwości na osadzający się tłuszcz.

napęd i sterowanie:
Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny (230V , 50Hz). przystosowany do napięciowej regulacji prędkości obrotowej.  Silniki posiadają wyprowadzone końcówki termokontaktu, które należy podłączyć do odpowiedniego przekaźnika ochrony termicznej, np. SET 10.  Stopień ochrony IPx4, klasa izolacji F.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.