Wentylator CRDV

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 
ZAPYTAJ O PRODUKT Zastosowanie
Wentylatory CRDV, kanałowe lub dachowe, przeznaczone są do transportu agresywnych związków chemicznych, wilgotnych gazów, spalin i zanieczyszczonego powietrza. Doskonale sprawdzają się w przemyśle chemicznym i spożywczym, jak również znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale, laboratoria, szkoły…

Konstrukcja
Wentylatory przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowane do montażu w pozycji pionowej lub poziomej, w kanałach o średnicach od 200 do 315 mm. Obudowa wykonana jest z trudnopalnego polipropylenu PPs, wirnik z polipropylenu lub polichlorku winylidenu. Wentylatory CRDV mają zastosowanie jako wentylatory kanałowe lub dachowe. Średnice przewodów wentylacyjnych 200, 250, 315 mm. Zakres temperatury stosowania wentylatorów CRDV zawiera się w przedziale -20°C do +40°C.

Silnik elektryczny
Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55, 400 V 50 Hz.

Wykonanie specjalne
Specjalne wykonania wentylatorów chemoodpornych są zgodne z wymogami dyrektywy ATEX, dotyczącej urządzeń przeznaczonych do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dla strefy 2. Charakterystyki ww. wentylatorów tak jak wentylatorów w wykonaniu standardowym. Więcej informacji w rozdziale wentylatory przeciwwybuchowe.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.