WENTYLATOR BB

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o BB” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentyaltor przenośny przeznaczony do nadmuchu na obiekty w celu ich wysuszenia lub wychłodzenia. Również jako nadmuch świerzego powietrza do komór lub kanałów np. kanalizacyjnych dla presonelu konserwującego. Wentylatory BB znajdują zastosowanie w dmuchanych postaciach reklamowych takich jak: dmuchane bramy, balony reklamowe, niewielkie zamki i zjeżdżalnie i inne nośniki reklamy pneumatycznej.

Konstrukcja
Promieniowy wentylator niskociśnieniowy o napędzie bezpośrednim, przeznaczony do transportu czystego, nie agresywnego powietrza w temperaturze od -20 do +80°C. Wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu, zgrzewany z blachy stalowej ocynkowanej wyważany dynamicznie wg ISO1940. Obudowa zgrzewana i nitowana z blachy stalowej. Całość malowana na kolor szary RAL7045. Wentylator wyposażony w uchwyt do przenoszenia, wibroizolatory oraz 3m przewód z wtyczką Na indywidualne życzenie klienta urządzenie może być dostarczone po wcześniejszym uzgodnieniu w innym kolorze z palety RAL. Na życzenie wersja mobilna z układem kół skrętnych z/bez hamulca.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny jednofazowy 230 V, 50 Hz z kondensatorem. Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi) mogą być dostarczane na życzenie.