Poznaj nas - Hurtownia Wentylacyjna DABROwent
 

Poznaj DABROWENT

KOMPLEKSOWA OFERTA

pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas – jakże istotny w dzisiejszym świecie

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

dokładamy wszelkich starań, aby do minimum skrócić realizację Państwa zamówień. Spora część asortymentu dostępna jest z magazynu.

WSPARCIE TECHNICZNE

20-letnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam służyć doradztwem, aby spełnić oczekiwania każdego Klienta.

ATRAKCYJNE WARUNKI HANDLOWE

doświadczenie w branży i współpraca z czołowymi producentami na rynku pozwalają nam proponować Państwu najkorzystniejsze warunki zakupu.

STAWIAMY NA KLIENTA!

Kontrahenci zawsze traktowania są indywidualnie, gdyż zależy nam na długofalowych relacjach. Staramy się, aby udzielane informacje były rzetelne i prawdziwe. Wiemy, że właśnie dzięki naszemu kapitałowi wiedzy każdy Klient może na nas polegać!

PRAWIE 20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY HVACR

Mamy nadzieję, że hurtownia wentylacyjna, którą stworzyliśmy zdobędzie zaufanie naszych Klientów. Tym, którzy już nam zaufali bardzo dziękujemy a tym z Państwa, którzy mają wątpliwości bądź jeszcze nas nie znają oferujemy nasze zaangażowanie i dobre warunki handlowe.

Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Katarzyna Dąbrowska
Właścicielka Hurtowni Wentylacyjnej DABROwent

NASZYM NAJCENNIEJSZYM KAPITAŁEM SĄ PROFESJONALNI PRACOWNICY

Nasza firma już dawno zerwała ze stereotypami, dlatego dzisiaj 22% pracowników to kobiety. Dla nas liczą się kwalifikacje, nie płeć!

POMAGAMY!

Wspieramy inicjatywy społeczne. Wydatki naszej firmy na politykę CSR w 2015 roku wyniosły aż 10%. DABROwent zawsze stara się pomagać młodym sportowcom oraz lokalnej społeczności.