Nagrzewnica Frico ELEKTRA

Wysoka wydajność i atrakcyjna cena.
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o frico eltktra ” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Frico Elektra to najwyższej klasy aparat grzewczo-wentylacyjny montowany jest w wersji kompaktowej do pracy w bardzo trudnych warunkach. Sprzęt jest wykonany ze nierdzewnej stali. Stosuje się głównie w instalacjach stacjonarnych, ale dzięki demontowanym ramionom możliwe jest również stworzenie jednostki mobilnej.

Producent udostępnia aparat w czterech wersjach:
• Elektra C dla środowiska o wysokim procencie korozyjności. Z głównym przeznaczeniem na klimat wilgotny, np. auto-myjni, tartarki, warsztat samochodowy. Obudowa jest zrobiona ze stali kwasoodpornej; na kratki i wsporniki położono specjalny lakier w kolorze RAL 3020, który jest odporny na zniszczenia.
Stopień ochrony IP 65
• Elektra F dla środowisk o najwyższym zagrożeniu pożarowym; stworzona specjalnie z myślą o przemyśle włókienniczym, tartacznym, dla gospodarki wiejskiej oraz podobnych.
Stopień ochrony IP 65
Aparat grzewczo-wentylacyjny Elektra V przeznaczona do użytkowania w przemyśle morskim (głównie na okrętach). Aparaty z tej serii są bardzo wytrzymałe pod kątem silnych wibracji i korozji spowodowanej wodą morską. Zatwierdzona przez Det Norske Veritas.
Dostępna wersja zasilania 440V/60Hz.
Stopień ochrony IP 44
• Elektra H dla środowisk o bardzo wysokich temperaturach. Stworzona do pracy w pomieszczeniach, gdzie temp. powietrza dochodzi do + 70oC (np przemyśle ciężkim).
Stopień ochrony IP 44