AdVenture z DABROwent 2

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagany)

  NIP (wymagany)

  AdVenture 2 z DABROwent, czyli Eksluzywna przygoda w Emiratach! Szalony przepych arabskich szejków, piękne budowle oraz niesamowita pustynia.

  Wygraj bilet, a nawet dwa!

  Zobacz jakie to proste!

  1. Zarejestruj się do konkursu

  2. Rób zakupy w DABROwent

  3. Zamieniaj zakupy na Dirhamy

  4. Wygraj podróż do luksusowego raju

  Do końca konkursu zostało:

  [wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”30-09-2019 00:00″ start_time=”1493112843″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Konkurs zakończony[/wpdevart_countdown]

  Zasady naszego konkursu

  Punktacja, czyli zbieraj Dirhamy!

  Za każde wydane 1 zł dajemy Ci odpowiednią ilość naszej konkursowej waluty, którą nazywać będziemy Dirhamami. (1 Dirham = 1 zł)

  Aby dostać bilet do Dubaju musisz osiągnąć sprzedaż netto na poziomie 450 000 zł

  Dirhamy zbierasz do 30 września 2019 r.

  Im więcej ubierasz Dirhamów tym większe prawdopobieństwo, że dostaniesz od nas 2 bilet w całości lub ekwiwalent do niego! Jest o co walczyć!

  Masz szanse do bilet bonusowy! Jeśli zostaniesz zwycięzcą zbierania Dirhamów za produkty Venture Industries! Zwycięza tej rywalizacji zbiera jeden dodatkowy bilet!

  Czy odkryłeś już ekskluzywny Dubaj?

  Historia

  Zjednoczone Emiraty Arabskie to młode Państwo w Zachodniej Azji. Ten prawie 6 – milionowy kraj powstał dopiero w 1971 roku. ZEA jest związkiem 7 emiratów, w którym największy jest emirat Abu Zabi.

  Co ciekawe ten arabski kraj zamieszkuje jedynie 19% rodowitych Emiratczyków. Reszta ludności to jedynie rezydenci w wiekszości z Indii lub Filipin.

  Atrakcje

  ZEA to nie państwo, w którym zwiedza się zabytki, to kraj gdzie można posmakować luksus praktycznie na każdym kroku. Tutaj wszystko musi być “naj”. Są tam najwyższe wieżowce, największe kompleksy hoteli, najbardziej wymyślne budowle (np. największa sztuczna wsypa, na której znajduje się słynny hotel Burjl Al Arab w kształcie żagla, czy tor F1 na pustyni).