Kurtyna DECO

Dekoracyjna kurtyna powietrzna do obiektów komercyjnych.
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o deco” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

● Wysokość zawieszenia: model S do 2,5 m, model M do 2,8 m, model G do 3,2 m.

● Szkielet obudowy z profili aluminiowych, panele z galwanizowanej blachy stalowej pokrywane powłoką z tworzywa sztucznego standardowo w kolorze RAL 9016. Inne kolory na specjalne zamówienie.
● Dwuwlotowe wentylatory promieniowe napędzane silnikami z wirującą obudową przystosowanymi do 5 stopniowej regulacji prędkości obrotowej. Zabezpieczone termokontaktami przed przegrzaniem.
● Perforowana kratka wlotowa zastępująca filtr wymaga tylko okresowego przetarcia ścierką lub odkurzenia przy pomocy odkurzacza.
● Typ „P” zawiera nagrzewnicę wodną, „E” – 3-stopniową nagrzewnicę elektryczną, „A” – bez nagrzewnicy („zimna”).
● Regulowana dysza wylotowa w zakresie 0° – 15° z anodowanych profili aluminiowych o opływowym kształcie.
● Dostarczane z regulatorami do zdalnego sterowania wydajnością powietrza i mocą nagrzewnicy. W zestawie 20 m podłączeniowego kabla telefonicznego z wtyczkami typu RJ 45 (Plug & Play). Opcjonalnie interfejs do BMS.
Zastosowanie:
Średnie i duże lokale z dużym natężeniem ruchu pieszego. Chronią przed dostaniem się do wewnątrz pomieszczenia kurzu, spalin, zanieczyszczeń i insektów. Izolują strefy dla palaczy.