Nowy katalog odkurzaczy centralnych Disana i Enke

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Pobierz katalog Enke Pobierz katalog Disan

Cennik Disan i Enke wydają nowy katalog

Producenci odkurzaczy centralnych, marki Disan i Enke, zaktualizowali swoje katalogi produktów.

Obydwie marki poszerzyły nieznacznie asortyment swoich akcesoriów. Między innymi o gniazda czy maskownice. Absolutną nowością są jednak super lekkie rury ssące wykonane z aluminium, a także ssawki precyzyjne, które doskonale nadają się do czyszczenia klawiatury komputera, modeli czy produktów, które ciężko się czyści.

Retraflex nadal na topie

system chowanego wężaBardzo mocno eksponowana jest także systemu chowanego węża Retraflex, który jest coraz bardziej popularnym asortymentem wyposażenia systemu centralnego odkurzania w Polsce.

Odkurzacz centralny do hotelu i nie tylko

W nowym katalogu znajduje się również sporo rozwiązań specjalistycznych, m.in. do zastosowania w systemach centralnych odkurzania hoteli czy biur. Producenci proponują między innymi wygodne dla sprzątającego wózki na akcesoria, ssawki przemysłowe do posadzek oraz ssawki do wiercenia.

Pobierz cennik Disan Pobierz cennik Enke

Odkurzacz centralny sterowany przez aplikacje

Wartym podkreślenia jest wdrożenie odkurzaczy centralnych, które będą mogły być sterowane przez aplikację mobilną. Powyższą nowinkę wprowadziła marka Enke. Tego typu rozwiązanie będzie możliwe do zakupienia w wybranych jednostkach centralnych tej marki (m.in. w modelach CMo14LE czy CM018I).

 

dabrowentDABROwent jest dystrybutorem marki Disan oraz Enke w województwie Kujawsko-Pomorskim. Firma sprzedaje również systemy chowanego węża typu Retraflex.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.