Dzień otwarty w DABROwent

OPEN DAYS w DABROwent

Zapraszamy na dzień otwary podczas, którego będzie można poznać najnowszy asortyment naszej firmy (m.in. elektronarzędzia Milwaukee) oraz wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu organizowanym z marką Lindab.

 

Już 15 maja od 8:30 do 16:00 w naszej hurtowni odbywać będą się szkolenia i pokazy produktów marki Milwaukee oraz Lindab. Wszystkie działania organizowane są w ramach dni otwartych w DABROwent przy ulicy Krzywca 9 w Bydgoszczy.

Na placu parkingowycm przed hurtownią – przez cały dzień – będzie czekał na Was instruktor z narzędziami Milwaukee, które będziecie mogli przetestować!

W trakcie dnia otwartego uczestnicy imprezy będą mieli okazję wziąć udział również w zamkniętym szkoleniu, które poprowadzą specjaliści z Lindaba. Poruszone zostaną tematy m.in. montaży bezuszczelkowych i uszczelkowych systemów wentylacyjnych, czy zaprezentowane zostaną praktyczne informacje dotyczące montażu central wentylacyjnych – na przykładzie marki Salda. Na powyższe seminaria można zapisać się do 10 maja, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: biuro@dabrowent.pl.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA SZKOLENIE

 

biuro@dabrowent.pl

Przez cały dzień na gości DABROwent czekać będzie food truck z oryginalnymi amerykańskimi hamburgerami oraz kawa.

 

Poniżej zamieszczamy plakat informacyjny dotyczący imprezy.