Przenośny oczyszczacz powietrza z jonizatorem - Hurtownia wentylacji
 

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem

Zanieczyszczenie powietrza to temat, który coraz częściej staje się przedmiotem zainteresowania nie tylko działaczy na rzecz środowiska, ale nawet osób prywatnych, czy właścicieli różnorodnych zakładów. Konieczność dbania o zdrowie i bezpieczeństwo powoduje, że poszukiwane są sposoby oczyszczania powietrza w pomieszczeniach, aby zwiększyć komfort i jakość przebywania w nich. Jednym ze sposobów jest korzystanie z igłowej dwubiegunowej jonizacji powietrza przy użyciu oczyszczacza JONAIR Marshal.

Jonizator powietrza – zastosowanie

Oczyszczacz powietrza JONAIR Marshal może być używany zarówno w pomieszczeniach użytku publicznego, jak i mieszkaniach czy domach. Warto zaznaczyć, że maksymalna wielkość pomieszczenia, w jakim ma on działać nie powinna przekraczać 100 m^2. Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste – wystarczy postawić je w wybranym miejscu i uruchomić.

Jonizator powietrza – dla kogo jest przeznaczony?

Korzystanie z jonizatora JAONAIR Marshal jest szczególnie korzystne w przypadku pomieszczeń, w których ryzyko pojawienia się wirusów, czy bakterii jest wysokie. Oczywiste jest zatem, że szpitale, czy gabinety lekarskie to miejsca, w których może on być wyjątkowo przydatny. Warto także zamieścić go w pomieszczeniach użyteczności publicznej, szkołach czy przedszkolach, a także urzędach czy galeriach handlowych. Prywatne mieszkania również mogą skorzystać z pozytywnych efektów, jakie niesie ze sobą korzystanie z jonizatora powietrza.

dla kogo

Skuteczność zwalczania wirusów

Skuteczność neutralizacji wirusów poprzez jonizator powietrza JONAIR Marshal jest potwierdzona niezależnymi i wiarygodnymi badaniami. W zależności od rodzaju wirusa wskaźnik redukcji waha się od 69,9% do aż 99,71%. Warto zaznaczyć, że skuteczność w przypadku obecnie pojawiającego się SARS-CoV-2 wynosi 99,4% i to w czasie jedynie 30 minut.

skuteczność

Jak działa jonizator powietrza?

Działanie jonizatora powietrza JONAIR Marshal opiera się na generowaniu przez urządzenie ujemnych oraz dodatnich jonów, które są rozprowadzane po pomieszczeniu. Jony te wyłapują cząsteczki wirusów, czy bakterii, jakie znajdują się w powietrzu. Następnie przylegają do nich i doprowadzają do zniszczenia białka, jakie się w nich znajduje. Dzięki temu szkodliwe patogeny zostają zneutralizowane. Kolejnym krokiem jest wyłapanie kurzu, wirusów i bakterii przez oczyszczacz. Ostatnim działaniem jonizatora jest oczyszczenie powietrza z nieprzyjemnych zapachów. Efektem korzystania z jonizatora jest świeże, czyste i znacznie bardziej zdrowe powietrze w pomieszczeniu

jak działa

Masz pytania dotyczące rekuperacji. Zapraszamy do kontaktu