WYMIENNIK OBROTOWY – REGO 200

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o rego 200″ target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Centrala wentylacyjna KOMFOVENT Domekt REGO 200 z automatyką sterowania C4 lub C4 PLUS

  • Urządzenie zaprojektowane z możliwością wbudowania w meble kuchenne nad kuchenką
  • Dzięki bardzo małym rozmiarom możliiwy jest łatwy montaż w niewielkich obiektach lub w pomieszczeniach poddawanych renowacji

Urządzenie nadaje się do wentylacji pomieszczeń o powierzchni do 120m2. Urządzenie jest w pełni gotowe do eksploatacji. Zintegrowana automatyka sterowania z montowanym na ścianie, prostym w obsłudze panelem C4, umożliwia ekonomiczną pracę urządzenia i ustalenie niezbędnych parametrów.

Urządzenie Rego 200 spełnia dwie funkcje:

  • Wentyluje pomieszczenia: zapewnia zrównoważoną wentylację z odzyskiem ciepła – nawiew świeżego i usuwanie zużytego powietrza.
  • Posiada możliwość usuwania zużytego powietrza poprzez okap: w trakcie gotowania użytkownik włącza okap i urządzenie usuwa przez niego powietrze.

Okap kuchenny posiada wbudowaną przepustnicę, która służy również do regulacji przepływu powietrza przez okap. UWAGA: nie ma niebezpieczeństwa zatłuszczenia wymiennika obrotowego, ponieważ podczas gotowania strumienie powietrza nie mieszają się!

Wysokosprawny obrotowy wymiennik ciepła – odzyskuje do 89% ciepła.

Jedną z zalet budowy Rego 200 jest to, że użytkownik nie musi określać, z której strony prowadzona będzie inspekcja serwisowa – urządzenie jest dwustronne (lewa i prawa strona w jednym). Przednią i tylną pokrywę łatwo się demontuje. Dzięki temu, podczas instalacji możliwe jest obrócenie urządzenia i uzyskanie właściwej strony inspekcyjnej oraz podłączenia kanałów.

DLACZEGO? Ponieważ podczas gotowania włącza się okap, co powoduje otwarcie wbudowanego obejścia (by-pass). Zużyte powietrze podczas gotowania jest usuwane za pomocą wyciągu i kierowane do obejścia, z pominięciem wymiennika obrotowego. Wentylator wyciągowy można w razie potrzeby łatwo zdemontować i oczyścić.

Zintegrowana automatyka sterowania z montowanym na ścianie panelem C4 lub dotykowym panelem C4 PLUS, zapewnia optymalne działanie urządzenia i ustawianie niezbędnych parametrów.