Wentylator WDVOS / WDVOSC Juwent

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o wdvos” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

 

Wentylatory dachowe z pionowym wypływem powietrza WDVOS i WDVOSC  charakteryzują się nowoczesną stylistyką, która była możliwa do osiągnięcia przez wykonanie elementów obudowy z tworzywa. Zastosowany wysokosprawny wentylator oraz nie korodujące i zabarwione w masie elementy obudowy gwarantują niezawodną wieloletnią pracę i niezmienny wygląd wentylatora. Wentylatory WDVOSC są odmianą wentylatorów WDVOS wyróżniają się niską głośnością w obszarze pracy z największą sprawnością.

ZASTOSOWANIE Wentylatory dachowe z pionowym wypływem powietrza służą do usuwania powietrza z hal produkcyjnych, magazynów, pawilonów handlowych, sklepów, biur itp. Wentylatory WDVOSC przewidywane są do zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie wentylatorów o szczególnie niskiej głośności pracy. Mają one mniejsze moce silników i niższe prędkości obrotowe wirników wentylatorów. Usuwane zużyte powietrze może być zanieczyszczone oparami i gazami korodującymi oraz zanieczyszczone pyłami w granicach dopuszczalnych przepisami ze względu na ochronę środowiska.

OPIS URZĄDZENIA Wentylatory składają się z: – wysokosprawnego wirnika promieniowego z tworzywa z silnikiem umieszczonym wewnątrz wirnika; – płyty nośnej wykonanej z blachy stalowej ocynkowanej; – osłony wykonanej z laminatu poliestrowo-szklanego. Wentylatory są przystosowane do zamocowania na podstawach uniwersalnych lub podstawach uniwersalnych tłumiących.

WARUNKI PRACY Dopuszczalna temperatura usuwanego powietrza wynosi 50oC.