Wentylator WDVOS / WDVOSC Juwent

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT

 

Wentylatory dachowe z pionowym wypływem powietrza WDVOS i WDVOSC  charakteryzują się nowoczesną stylistyką, która była możliwa do osiągnięcia przez wykonanie elementów obudowy z tworzywa. Zastosowany wysokosprawny wentylator oraz nie korodujące i zabarwione w masie elementy obudowy gwarantują niezawodną wieloletnią pracę i niezmienny wygląd wentylatora. Wentylatory WDVOSC są odmianą wentylatorów WDVOS wyróżniają się niską głośnością w obszarze pracy z największą sprawnością.

ZASTOSOWANIE Wentylatory dachowe z pionowym wypływem powietrza służą do usuwania powietrza z hal produkcyjnych, magazynów, pawilonów handlowych, sklepów, biur itp. Wentylatory WDVOSC przewidywane są do zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie wentylatorów o szczególnie niskiej głośności pracy. Mają one mniejsze moce silników i niższe prędkości obrotowe wirników wentylatorów. Usuwane zużyte powietrze może być zanieczyszczone oparami i gazami korodującymi oraz zanieczyszczone pyłami w granicach dopuszczalnych przepisami ze względu na ochronę środowiska.

OPIS URZĄDZENIA Wentylatory składają się z: – wysokosprawnego wirnika promieniowego z tworzywa z silnikiem umieszczonym wewnątrz wirnika; – płyty nośnej wykonanej z blachy stalowej ocynkowanej; – osłony wykonanej z laminatu poliestrowo-szklanego. Wentylatory są przystosowane do zamocowania na podstawach uniwersalnych lub podstawach uniwersalnych tłumiących.

WARUNKI PRACY Dopuszczalna temperatura usuwanego powietrza wynosi 50oC.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.