WENTYLATOR VENT ECOWATT Venture Industries

Wentylator kanałowy Vent Ecowatt

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o vent ecowatt” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK WENTYLATORÓW VENTURE INDUSTRIES

Zastosowanie
Seria wentylatorów VENT ECOWATT ma szerokie zastosowanie w wentylacji wyciągowej ogólnej i przemysłowej oraz w wentylacji nawiewnej.

Konstrukcja
Wentylator kanałowy do montażu w dowolnej pozycji w temperaturze otoczenia od -20 do +40 C. Obudowa wykonanazestaliocynkowanej. Modele od 150 do 315 wyposażone są w stopę montażową.

Silnik elektryczny
Wentylatory VENT ECOWATT wyposażone są w silnik EC, jednofazowy 230V/50-60Hz o stopniu ochrony IP44. Silniki wyposażone są w termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Regulacja wentylatora poprzez potencjometr umieszczony w skrzynce przyłączeniowej lub poprzez regulator REB ECOWATT. Możliwość sterowania analogowym sygnałem zewnętrznym 0-10V.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/vent_ecowatt.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora Vent EcoWatt [/su_button]