Wentylator SWF Venture Industries

 Wentylator łazienkowy SWF[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o swf” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Seria SWF przeznaczona jest do wentylacji przestrzeni mieszkaniowej, handlowej, także do wyciągów z przestrzeni przemysłowych, jak warsztaty czy magazyny. Doskonale sprawdza się w biurach, kawiarniach, małych restauracjach.

Konstrukcja
Seria wentylatorów promieniowych z napędem bezpośrednim, wykonanych z wysokiej jakości galwanizowanej stali, chronionej przed korozją powłoką poliestrową. Aby ułatwić dostęp do silnika w celu konserwacji, wszystkie wentylatory SWF mają zdejmowaną przednią pokrywę, ponadto, klapę zwrotną, siatkę ochronną, puszkę przyłączeniową i wirniki z zakrzywionymi do tyłu łopatkami.

Silnik elektryczny
Wszystkie silniki są jednofazowe 230V-50 Hz, IP 44, klasa izolacji B (modele 100,100X i 150) i klasa F (modele 150X i 200), wyposażone w łożyska kulkowe i termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem do temp 130°C.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/swf-1.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora SWF[/su_button]