Wentylator oddymiający IFHT Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wentylator IFHT

ZAPYTAJ O PRODUKT

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatora oddymiającego strumieniowego

Wentylator strumieniowy to doskonała jednostka oddymiająca typu IFHT głównie stosowana w wentylowaniu przestrzennym dużych powierzchni – dla przykładu wielkich hal przemysłowych, magazynów lub garaży podziemnych. Produkty te posiadają europejskiej certyfikaty zgodności z normą PN-EN 12101-3, klasa F400°C/2h i klasa F300°C/2h.

Konstrukcja wentylatora oddymiającego IFHT

Wentylator posiada obudowę i wirnik wykonany z najlepszej jakości blachy stalowej, która jest dodatkowo ocynkowana. Bardzo istotną kwestią w budowie wentylatorów oddymiających typu IFHT jest specyficzna konstrukcja wirnika, który jest wyważany dynamicznie wg normy ISO 1940-1.

IFHT sprzedawany jest z dwoma uchwytami służącymi do zainstalowania sprzętu w wybranym miejscu. W pakiecie znajduje się również osłona wlotu oraz skrzynka elektryczna  – montowana na zewnątrz obudowania. Powyższy wentylator oddymiający można kupić w trzech różnych wersjach, które odróżniają się od siebie mocą ciągu – do wyboru mamy: 50, 75 i 100N. Urządzenie jest zgodne z normami EN12101-3.

Silnik elektryczny stosowany w wentylatorze IFHT

W urządzeniu zamontowany jest wysokiej jakości silnik trójfazowy 400V/50Hz (klasa izolacji H; stopień ochrony IP55). Jest to silnik dwubiegowy 4/8-biegunowe (ok. 1450/720 obr/min), który wytrzymuje maksymalną temperaturę otoczenia przy ciągłej pracy do 40°C.

Przeznaczone również do pracy w trybie zagrożenia pożarem. Wentylatory IFHT posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 12101-3, klasa F400°C/2h i klasa F300°C/2h.

Deklaracja zgodności wentylatora Karta katalogowa wentylatora
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.