Wentylator SEM-AL Venture Industries

 Wentylator promieniowy SEM-AL

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o sem-al” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory SEM-AL znajdują zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wykorzystywane są również do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn, nawiewu w procesach technologicznych, do nadmuchu powietrza w kotłach C.O. etc.

Konstrukcja
Promieniowy wentylator niskociśnieniowy o napędzie bezpośrednim, przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia. Wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu, zgrzewany z blachy stalowej ocynkowanej. Obudowa ze stopów aluminium. Całość malowana na kolor szary RAL7042. Wentylatory przystosowane są do transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów. Wentylatory SEM-AL wykonane są w figurze LG z siatką ochronną na wlocie. Na indywidualne życzenie klienta urządzenie może być dostarczone po wcześniejszym uzgodnieniu w innym kolorze z palety RAL z puszką lub bez puszki na obudowie wentylatora, z kablem elektrycznym, z przesłoną na wlocie.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, jednofazowy 220-240 V, 50 Hz z kondensatorem. Stopień ochrony IP 44. Klasa izolacji B. Termiczne zabezpieczenie uzwojenia przed przeciążeniem. Silniki przystosowane są do regulacji prędkości obrotowej.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/sem-al-1.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora SEM-AL[/su_button]