WENTYLATOR ROTOREX Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wentylator osiowy Rotorex

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie
Wentylatory znajdują zastosowanie w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, suszarniach. Wentylatory ROTOREX znajdują też zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń przemysłowych i użytkowych (sklepy, biura, garaże, magazyny).

Konstrukcja
Wentylatory osiowe o zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji. Wirnik o profilowanych łopatkach, pozwalający uzyskać duże wydatki przy niskim poziomie hałasu. Wirnik z silnikiem wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Wentylatory standardowo dostarczanie w wersji wyciągowej (A) – kierunek przepływu silnik–wirnik. Na życzenie jest możliwe dostarczenie wentylatora o odwrotnym kierunku przepływu (B) – wirnik–silnik. Dostępne są następujące wersje wirnika:

  • HR
  • HRS
  • HRB

Wentylatory ROTOREX dostępne w zakresie średnic od 200 do 1000 mm. Wydajność od 250 do 28000 m3/h. Temperatura pracy -15 do 50°C, w wilgotności względnej 95%.    W celu uzyskania większej ilości informacji na temat serii wentylatorów ROTOREX proszę kontak- tować się z działem technicznym firmy Venture Industries.

Silnik elektryczny
Wszystkie wentylatory serii Rotorex są wyposażone w asynchroniczne silniki z wirującym stojanem. W zależności od wielkości wentylatora dostępne są wersje z silnikami jednofazowymi 230 V, 50 Hz i trójfazowymi 230/400V, 50 Hz i 400D V, 50 Hz . Stopień ochrony silnika IP 54, klasa izolacji B lub F w zależności od modelu. Wszystkie silniki są wyposażone w termiczne zabezpieczenia przed przeciążeniem i są produkowane zgodnie z normą EN 60034-1. Wszystkie wentylatory serii Rotorex są przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej. W przypadku zapotrzebowania na wentylatory regulowane falownikiem, na inne napięcia i częstotliwości prosimy o kontakt z działem technicznym Venture Industries.

Karta katalogowa wentylatora Rotorex
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.