WENTYLATOR Q-2 Venture Industries

Wentylator promieniowy Q-2

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o Q-2″ target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory Q-2 przeznaczone do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu m.in.:

  • dostarczanie powietrza do układów palników gazowych
  • układy filtracyjne
  • transport pneumatyczny

Konstrukcja
Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe dwustopniowe o napędzie bezpośrednim. Wirnik nitowany i spawane z blachy stalowej. Obudowa spawana z blachy stalowej, malowana proszkowo. Na zamówienie urządzenie może być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL (standardowo RAL 5010 – niebieski).

Silnik elektryczny
Asynchroniczny silnik elektryczny 220–240/380–420V, 50Hz (400/690V, 50Hz ponad 3kW). Silniki są wykonane zgodnie ze standardem IEC 72 i IEC 34-1. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 54. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony mogą być dostarczone na życzenie.

Wyposażenie dodatkowe
Króćce wlotowe, filtry powietrza, tłumiki.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/05/q-2.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora Q-2[/su_button]