WENTYLATOR PH

Wentylator promieniowy PH

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o ph” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory przeznaczone do transportu zanieczyszczonego powietrza o różnej granulacji i koncentracji masowej zaczynając od zanieczyszczeń pyłowych do odpadów zgrubnych w przemyśle drzewnym.

Konstrukcja
Wentylatory wysokociśnieniowe z napędem pasowym lub bezpośrednim. Wirniki z łopatkami prostymi, samoczyszczące, obudowy spawane z blachy stalowej, malowane. Wirnik wyważany dynamicznie wg ISO1940. Wirnik i obudowa mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów w zależności od wymagań klienta.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 380-420V, 50Hz. Silniki są wykonane zgodnie ze standardem IEC 72 i IEC 34-1. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55. Silniki na inne napięcie i częstotliwości, o podwyższonym stopniu ochrony, mogą być dostarczone na życzenie.

Dobór wg zadanego przez Klienta punktu pracy.

 

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/ph.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora PH[/su_button]