Wentylator oddymiający ILHT Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 Wentylator ILHT
ZAPYTAJ O PRODUKT

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatorów oddymiających ILHT

Grupa wentylatorów ILHT może być instalowana do wyciągania gorącego dymu tworzącego się w trakcie pożaru. Odporność na wysoką temperaturę sięga 400°C/2h (certyfikowany zgodnie z EN 12101-03). Wentylatory tego typu powinny być montowane do pracy ciągłej w systemach wentylacyjnych o temperaturze do +80oC. Świetnie sprawdzają się w parkingach naziemnych i podziemnych, a także pomieszczeniach gastronomicznych czy innych budynkach użyteczności publicznej.

Konstrukcja wentylatorów oddymiających ILHT

Wentylatory oddymiające promieniowe posiadają napęd bezpośredni oraz silnik zainstalowany poza przepływem powietrza. Urządzenie ma możliwość przekładania paneli wlotowego i wylotowego. Taka funkcjonalność umożliwia dostosowanie ILHT do danej instalacji wentylacyjnej.

Wentylatory osiowy tego rodzaju można zainstalować w różnych pozycjach (może być również zamontowany na zewnątrz budynku). Obudowa wykonana jest z  blachy stalowej  – dodatkowo galwanizowanej.

Wirnik jest również galwanizowany i wykonany ze stali. Łopatki wirnika pochylone są do tyłu. Sam wirnik jest dynamicznie wyważony. W specjalnej opcji dostępna może być również wersja z izolacją akustyczną – włókno szklane 25 mm.

Silnik

W ofercie posiadamy trójfazowe silniki 230/400V-50Hz jednobiegowe oraz trójfazowe silnik 400V-50Hz  dwubiegowe. Wszystkie silniki mają stopień ochrony IP 55 i klasę izolacji F. Na specjalne zamówienie możliwe jest zamówienie wentylatora z silnikami jednofazowymi oraz silniki dostosowane do regulacji napięciowej.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.