Wentylator oddymiający CVHT Venture Industries

 Wentylator CVHT
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o cvht” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatorów oddymiających CVHT 

Grupa wentylatorów CVHT jest idealna do montażu w pomieszczeniach narażonych na pożar – produkt jest dostosowany do skutecznego wyciągania gorącego dymu pożarowego. Urządzenia są odporne na temperaturę do 400°C/2h (certyfikat LGAI 99021437, CTICM 00E203 i 01E201). Warunkiem jest to, iż wentylator pożarowy musi być poza bezpośrednią strefą trwania pożaru.

Wentylator oddymiający klasy CVHT doskonale sprawdza się w wentylowaniu budynków parkingowych, kuchni przemysłowych, czy innych miejsc użyteczności publicznych narażonych na pożary.

Konstrukcja wentylatorów oddymiających CVHT

W wentylatorach CVHT zastosowano silnik montowane poza strumieniem przepływającego powietrza. Obudowa, która została wyprodukowana ze stalowej blachy jest dodatkowo galwanizowana. W urządzeniu zainstalowano dwustronnie ssący wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu.

Wentylatory oddymiające tego typu przystosowane są do montowania w pozycji poziomej oraz w standardzie posiadają wibroizolatory. Wentylatory dostępne są w opcji z wyrzutem poziomym (CVHTH) lub wyrzutem pionowym (CVHT-V) z silnikiem, kołami pasowymi i pasem z prawej strony patrząc od strony wylotu. Na specjalne zamówienie posiadamy również wersje z silnikiem, kołami pasowymi i pasem z lewej strony patrząc od strony wylotu.

Silnik CVHT

W wentylatorach CVHT montowane są silniki trójfazowe 230/400V-50Hz do mocy 3 kW, pozostałe 400V-50Hz. Posiadają one stopień ochrony IP55 oraz klasę izolacji F. Na specjalnie zamówienie możliwa jest instalacja :

  • Silników dwubiegunowych (4/6- i 4/8-biegunowe)
  • Silników jednofazowych 230V-50Hz do mocy 2,2kW.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/cvht-1.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora CVHT[/su_button]