Wentylator oddymiający CHGT Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wentylator oddymiający CHGT

ZAPYTAJ O PRODUKT

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatorów oddymiających CHGT

Wentylatory oddymiające w grupie CHGT dopasowane są głównie do wyciągania gorącego dymu powstałego w trakcie trwania pożaru. Posiadają niesamowitą odporność na temp. 400°C/2h i 300°C/2h (UWAGA! Wentylatory te są mogą być instalowane w strefie pożaru).

Konstrukcja wentylatorów oddymiających CHGT

Wentylatory oddymiające osiowe w kwadratowej obudowie głównie instalowane są w instalacji kanałowej. Wentylator chroniony jest przez, wykonaną z stalowej blachy (dodatkowo ocynkowaną), obudowę. Wewnątrz obudowy wentylator jest osłaniany przez ognioodporną izolację (M0) ognioodporną z włókna szklanego o grubości 25mm.

Aluminiowy wirnik wentylatora posiada łopatki ze zmiennym katem nachylenia. Wentylator posiada kierunek przepływu powietrza w schemacie wirnik-silnik (B), natomiast przepływ silnik-wirnik (A) może być wyprodukowany na specjalne zamówienie.

Silnik elektryczny wentylatora

W wentylatorach CHGT stosowane są trójfazowe silniki 230/400V-50Hz do mocy 3kW i 400V-50Hz dla pozostałych opcji montuje się również rotory dwubiegowe.

Silniki trójfazowe 2-, 4-, 6-biegunowe, a dla wentylatorów dwubiegowych 2/4-, 4/8- lub 6/12-biegunowe.

  • Dla wersji 400ºC/2h stopień ochrony IP 55, klasa izolacji H.
  • Dla wersji 300ºC/2h stopień ochrony IP 55, klasa izolacji H.

Silniki zaadoptowane są do kontrolowania przetwornicą częstotliwości. W sytuacjach awaryjnych – np. w trakcie pożaru, wentylator działa z pełna dopuszczalna przez producenta mocą.

Karta katalogowa wentylatora CHGT
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.