Wentylator oddymiający CHAT Venture Industries

 Wentylator oddymiający CHAT[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o chat” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

Zastosowanie wentylatorów oddymiających CHAT

Grupa wentylatorów oddymiających CHAT może być instalowana do odprowadzania gorącego powietrza i dymu powstałego w trakcie pożaru. Urządzenia są zgodne z normami EN 12101-3 i posiadają odporność na temperaturę do 400°C/2h. Wentylatory bez problemy posiadają właściwości, aby być instalowane do stałej pracy w systemach wentylacyjnych o temperaturze do +70°C. Idealnie wpasowują się do zastosowania w parkingach, kuchniach przemysłowych, czy innych budynkach w narażonych na pożar.

Konstrukcja wentylatorów oddymiających CHAT

Wentylatory oddymiające promieniowe idealnie pasują w instalacjach poziomych w okrągłych kanałach wentylacyjnych. Sprzęt posiada galwanizowaną i izolowaną akustycznie obudowę. Dzięki panelowi z króćcem wylotowym wentylator można przekładać tak, aby dostosować go do istniejących warunków w danej instalacji wentylacyjnej. Produkt posiada aluminiowy wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu oraz dodatkowo jest dynamicznie wyważany.

Silnik elektryczny wentylatora

W modelach wentylatorów CHAT Dostępne są trójfazowe silniki 230/400V-50Hz jednobiegowe, oraz trójfazowe silnik 400V-50Hz dwubiegowe. Wszystkie rotory powyższych wentylatorów mają stopień ochrony IP 55 oraz klasę izolacji H. Dostępne są modele 4-, 6- i 4/8-biegunowe.

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/02/chat-1.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora CHAT [/su_button]