WENTYLATOR MSB-HT Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wentylator promieniowy MSB-HT

ZAPYTAJ O PRODUKT

Zastosowanie
Wentylatory MSB-HT przeznaczone są do transportu powietrza o niskim stopniu zanieczyszczenia i temperaturze maksymalnej do 250°C. Mogą być stosowane jako wentylatory odciągowe spalin z kotłów, mieszanie powietrza w komorach.

Konstrukcja
Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Wirnik w wentylatorach MSB-HT z łopatkami prostymi pochylonymi do tyłu, spawany z blachy stalowej DOMEX355, wlot wirnika profilowany z nierdzewnej blachy stalowej, wyważane dynamicznie wg ISO1940. Obudowa i podstawa pod silnik spawana z blachy stalowej cynkowana na gorąco. W najniższym punkcie obudowy znajduje się zawór drenażowy do odprowadzania skroplin. Na płaszczu obudowy znajduje się otwór inspekcyjny umożliwiający czyszczenie wirnika. Na wale silnika zamontowane tarcze dyspersyjne do rozpraszania temperatury z osłonami. Wentylatory standardowo wykonywane są w figurze LG270. Wentylatory w innych figurach na życzenie.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 230/400V, 50Hz. Silniki są wykonane zgodnie ze standardem IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi), mogą być dostarczone na życzenie.

 

Karta katalogowa wentylatora Deklaracja zgodności wentylatora
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.