WENTYLATOR MSB-HT Venture Industries

Wentylator promieniowy MSB-HT

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o MSB” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory MSB-HT przeznaczone są do transportu powietrza o niskim stopniu zanieczyszczenia i temperaturze maksymalnej do 250°C. Mogą być stosowane jako wentylatory odciągowe spalin z kotłów, mieszanie powietrza w komorach.

Konstrukcja
Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Wirnik w wentylatorach MSB-HT z łopatkami prostymi pochylonymi do tyłu, spawany z blachy stalowej DOMEX355, wlot wirnika profilowany z nierdzewnej blachy stalowej, wyważane dynamicznie wg ISO1940. Obudowa i podstawa pod silnik spawana z blachy stalowej cynkowana na gorąco. W najniższym punkcie obudowy znajduje się zawór drenażowy do odprowadzania skroplin. Na płaszczu obudowy znajduje się otwór inspekcyjny umożliwiający czyszczenie wirnika. Na wale silnika zamontowane tarcze dyspersyjne do rozpraszania temperatury z osłonami. Wentylatory standardowo wykonywane są w figurze LG270. Wentylatory w innych figurach na życzenie.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 230/400V, 50Hz. Silniki są wykonane zgodnie ze standardem IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi), mogą być dostarczone na życzenie.

 

[su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/05/msb-ht-1.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Karta katalogowa wentylatora[/su_button][su_button url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2013/05/msb-htce_321_pl.pdf” style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″ icon=”icon: download”]Deklaracja zgodności wentylatora[/su_button]