WENTYLATOR MPB-R Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o mpb-r” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

 

Zastosowanie
Wentylatory dachowe MPB-R mają wiele zastosowań w systemach odciągania zanieczyszczonego powietrza i transportu pneumatycznego.

Typowe zastosowania:

  • odciągi miejscowe
  • wyciągi zanieczyszczonego powietrza
  • odciągi spalin samochodowych

Konstrukcja
Średniociśnieniowy wentylator promieniowy o napędzie bezpośrednim. Wirniki z prostymi łopatkami, są odlewane są ze stopów aluminium, wirnik wyważany dynamicznie wg ISO1940/1, obudowa spawana z blachy stalowej. Wentylatory malowane na kolor szary RAL7042. Wirniki spawane ze stali kwasoodpornej, ze stopów miedzi, jak również obudowy z blachy kwasoodpornej i blachy cynkowanej mogą być dostarczane na życzenie. Maksymalna temperatura tłoczonego medium 80 C. Wykonania niestandardowe i specjalne wymagają ustaleń z Venture Industries Sp. z o. o.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 220-240/380-420V, 50Hz lub 220-240V, 50Hz silnik jednofazowy z kondensatorem. Silniki są wykonane zgodnie ze standardem IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi), mogą być dostarczone na życzenie.