WENTYLATOR MHB

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o MHB” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory MHB przeznaczone do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu m.in.:

  • dostarczanie powietrza do układów palników gazowych
  • układy filtracyjne
  • transport pneumatyczny

Konstrukcja
Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe dwustopniowe o napędzie bezpośrednim. Obudowa spawana z blachy stalowej, malowana. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu, aluminiowy, nitowany, wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Wentylatory wykonane z blachy cynkowanej, nierdzewnej dostępne są na życzenie. Wentylatory standardowo montowane w figurze LG270. Wentylatory w innych figurach na życzenie. Istnieje możliwość dostarczenia wentylatora MHB w obudowie dźwiękochłonnej. Na zamówienie wentylator może być dostarczony w dowolnym kolorze palety RAL (standardowo RAL5010- niebieski).

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 400V, 50Hz. Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi) mogą być dostarczane na życzenie.