Wentylator KEF Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o kef vi” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 WENTYLATORY KEF – IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA GASTRONOMII!

Zastosowanie: doskonałe parametry dotyczące osiągów ciśnieniowych oraz wydajności sprawiają, iż właśnie te wentylatory promieniowe idealnie pasują do montażów w gastronomii. Urządzenie typu KEF wytwarza bardzo niski poziom szumów, dodatkowo nieduża konstrukcja sprawia, iż de facto bez problemu można go zainstalować w odciągu kuchennym, czy okapie.

Konstrukcja: mamy tutaj do czynienia z produktem posiadającym napęd bezpośredni. System obudów – wyprodukowanych ze stali cynkowanej – z dodatkową izolacją akustyczno-termiczną, jak było wyższej wspomniane sprawia, iż wentylator jest idealny do zastosowania w gastronomii. Poszczególne modele wentylatorów KEF posiadają odmienne wirniki – np. modele 160, 200, 250 wyposażone są w łopatki pochylone do przodu typu F (zgrzewane z galwanizowanej blachy stalowej). Inną konstrukcję zastosowano w KEF 315, bowiem zainstalowano łopatki pochylone do tyłu – wirnik jest spawany z blachy aluminiowej.
Wszystkie elementy wirnika są odpowiednio dynamicznie wyważone zgodnie z normą ISO. Trzeba podkreślić, iż dzięki montowaniu silnika na uchylnych drzwiach – mamy maksymalną łatwość dostępu do elementu. . Urządzenie ma zainstalowane króćce przyłączeniowe z uszczelkami wykonanymi z gumy.
Silnik: został wykonany zgodnie z odpowiednią dyrektywą UE i posiada certyfikat CE. Szczegółowa specyfikacja znajduje się w załączniku.