WENTYLATOR JETTEC REC Harmann

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT

 SPRAWDŹ CENNIK!

zastosowanie:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności  publicznej. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającego miejsca do montażu tradycyjnych wentylatorów z wirnikami promieniowymi.

konstrukcja:
Wentylator kanałowy przeznaczony do instalacji kołnierzowej (20 mm), w ciągu prostokątnych kanałów wentylacyjnych. Obudowa wykonana z galwanizowanej blachy stalowej. Konstrukcja składa się z diagonalnego wentylatora typu JETTEC – w niektórych modelach występują dwa wentylatory, oraz prostokątnej obudowy. Dzięki zastosowaniu unikalnych i ekonomicznych wentylatorów JETTEC z serii Green cair uzyskano znacznie bardziej kompaktowe wymiary obudowy, mniejsze zużycie energii elektrycznej, jak również ograniczono straty ciśnienia strumienia przepływającego powietrza, w porównaniu do standardowych wentylatorów z wirnikami promieniowymi. Po zdjęciu pokrywy, sekcję wentylatora można w całości wymontować, w celu przeprowadzenia prac serwisowych.

napęd i sterowanie:
Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny (230V, 50Hz). Silniki posiadają zintegrowane zabezpieczenie termiczne z resetem manualnym, lub posiadają końcówki uzwojeń TK wyprowadzone do puszki przyłączeniowej, które należy połączyć z odpowiednim przekaźnikiem ochrony termicznej. Silniki przystosowane są do napięciowej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie. Stopień ochrony IP54, klasa izolacji F.

maksymalna temperatura pracy:
45 ÷ 70°C – w zależności od wybranego modelu

wirnik:
Wyważany dynamicznie  wirnik diagonalny z tworzywa sztucznego z pierścieniem zewnętrznym  eliminującym straty ciśnienia wywołane turbulentnym przepływem na  końcach łopatek. Łopatki profilowane w celu zachowania jak najmniej  turbulentnego przepływu, umieszczone na stożkowej piaście konfuzora,  dzięki któremu zasysane powietrze kierowane jest na najbardziej  efektywną część łopatki.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.