WENTYLATOR JETTEC REC Harmann

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o rec” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

 SPRAWDŹ CENNIK!

zastosowanie:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności  publicznej. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającego miejsca do montażu tradycyjnych wentylatorów z wirnikami promieniowymi.

konstrukcja:
Wentylator kanałowy przeznaczony do instalacji kołnierzowej (20 mm), w ciągu prostokątnych kanałów wentylacyjnych. Obudowa wykonana z galwanizowanej blachy stalowej. Konstrukcja składa się z diagonalnego wentylatora typu JETTEC – w niektórych modelach występują dwa wentylatory, oraz prostokątnej obudowy. Dzięki zastosowaniu unikalnych i ekonomicznych wentylatorów JETTEC z serii Green cair uzyskano znacznie bardziej kompaktowe wymiary obudowy, mniejsze zużycie energii elektrycznej, jak również ograniczono straty ciśnienia strumienia przepływającego powietrza, w porównaniu do standardowych wentylatorów z wirnikami promieniowymi. Po zdjęciu pokrywy, sekcję wentylatora można w całości wymontować, w celu przeprowadzenia prac serwisowych.

napęd i sterowanie:
Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny (230V, 50Hz). Silniki posiadają zintegrowane zabezpieczenie termiczne z resetem manualnym, lub posiadają końcówki uzwojeń TK wyprowadzone do puszki przyłączeniowej, które należy połączyć z odpowiednim przekaźnikiem ochrony termicznej. Silniki przystosowane są do napięciowej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie. Stopień ochrony IP54, klasa izolacji F.

maksymalna temperatura pracy:
45 ÷ 70°C – w zależności od wybranego modelu

wirnik:
Wyważany dynamicznie  wirnik diagonalny z tworzywa sztucznego z pierścieniem zewnętrznym  eliminującym straty ciśnienia wywołane turbulentnym przepływem na  końcach łopatek. Łopatki profilowane w celu zachowania jak najmniej  turbulentnego przepływu, umieszczone na stożkowej piaście konfuzora,  dzięki któremu zasysane powietrze kierowane jest na najbardziej  efektywną część łopatki.