Wentylator IZOBOX.R Harmann

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o izobox.r” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK WENTYLATORÓW HARMANN

 

zastosowanie:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zalecane zwłaszcza do montażu w instalacjach o ograniczonej przestrzeni, np. w sufitach podwieszanych (zredukowana grubość izolacji). Ze względu na izolację akustyczną wentylatory IZOBOX są idealne do wentylacji bibliotek, sal konferencyjnych, szkół, szpitali, itp.

konstrukcja:
Czterobiegowy promieniowy wentylator kanałowy. Prostokątna obudowa ze zredukowaną izolacją akustyczną wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, z odchylaną pokrywą serwisową. Łatwo demontowalny moduł silnika i wirnika. Obudowa posiada znormalizowane króćce przyłączeniowe z tolerancją ujemną (nyplowe) do podłączenia w systemie okrągłych kanałów wentylacyjnych. Na obudowie przymocowano puszkę przyłączeniową.

wirnik:
Wyważany dynamicznie wirnik typu B stanowi integralną część silnika (tzw. silnik z wirującą obudową). Łopatki pochylone do tyłu wykonane z ocynkowanej galwanicznie blachy stalowej.

napęd i sterowanie:
Czterobiegowy, jednofazowy, asynchroniczny silnik elektryczny 230V, 50Hz  z wirującą obudową. Silniki posiadają zintegrowane zabezpieczenie termiczne. Stopień ochrony IP44, klasa izolacji B (modele do wielkości 160 włącznie) oraz F (pozostałe modele). Sterowanie zmianą prędkości odbywa się za pomocą przełącznika biegów (do nabycia osobno), który przełącza wentylator w jeden z czterech dostępnych trybów pracy.

maksymalna temperatura pracy:
35 ÷ 70°C – w zależności od wybranego modelu

wyposażenie dodatkowe:
Regulatory obrotów, obejmy montażowe, tłumiki, przewody elastyczne, siatki ochronne, zestaw śrub montażowych, etc.