WENTYLATOR HSD

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o hght-v venture” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

Zastosowanie
Wentylatory przystosowane do transportu czystego i lekko zapylonego powietrza. Znajdują zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych, wykorzystywane do nadmuchu/odciągu powietrza w procesach technologicznych.

Konstrukcja
Wysokociśnieniowe wentylatory o napędzie bezpośrednim. Wysokosprawny wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu spawany z blachy stalowej. Obudowa spawana z blachy stalowej, wzmocniona kątownikami stalowymi i połączona ze statywem pod silnik elektryczny. Wysoko sprawne wentylatory serii HSD przeznaczone są do transportu powietrza czystego lub lekko zapylonego.Na zamówienie wentylator może być dostarczony w dowolnym kolorze palety RAL (standardowo RAL 5010 – niebieski). Maksymalna temperatura tłoczonego medium 120°C. Temperatura otoczenia silnika od – 15°C do 40°C. Wykonania niestandardowe i specjalne wymagają ustaleń z Działem Technicznym Venture Industries Sp. Z o.o.

Silnik elektryczny
Silnik asynchroniczny o zasilaniu trójfazowym 400/690V 50Hz, IE2. KlasaizolacjiF, stopieńochrony IP55. Silniki przystosowane do regulacji przetwornicą częstotliwości.