Wentylator HR Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o hr” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie:
Wentylatory znajdują zastosowanie w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, suszarniach. Wentylatory HR znajdują też zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń przemysłowych i użytkowych (sklepy, biura, garaże, magazyny).
Konstrukcja:
Wentylatory osiowe o zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji. Wirnik o profilowanych łopatkach, z blachy stalowej, pozwalający uzyskać duże wydatki przy niskim poziomie hałasu. Wirnik z silnikiem wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Wentylatory standardowo dostarczanie w wersji wyciągowej (A) – kierunek przepływu silnik-wirnik. Na życzenie jest możliwe dostarczenie wentylatora o odwrotnym kierunku przepływu (B) – wirnik-silnik.
Wentylatory HR dostępne w zakresie średnic od 200 do 1000 mm. Wydajność od 400 do 25 000 m³/h. Temperatura pracy -15 do 50°C, w wilgotności względnej 95%.