Wentylator HIT/HIB-NP Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o hit” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

Zastosowanie
Przetłaczanie dużych ilości powietrza przy małym ciśnieniu i niskim poziomie hałasu. Szczególnie polecane do stosowania w rolnictwie i ogrodnictwie (fermy, suszarnie, szklarnie), a także przemyśle (fabryki, duże warsztaty). Specjalnie do zastosowań w ogrodnictwie i hodowlach dostępna jest wersja z zabudową ograniczającą wnikanie światła dziennego do pomieszczenia przez wentylator. Wentylatory mogą pracować w temperaturze od – 20 °C do +40 °C.

Konstrukcja
Wentylatory osiowe o dużej wydajności przystosowane do montażu ściennego. Napęd pasowy. Obudowa z galwanizowanej blachy stalowej z siatką ochronną na wlocie. Standardowo wentylator wyposażony jest w automatyczną żaluzję na wylocie (-NP). Na życzenie może być zastąpiona siatką ochronną (-N). Wirnik z galwanizowanej blachy stalowej.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 230/400V, 50Hz lub jednofazowy 230V, 50Hz, wykonany zgodnie ze standardem IEC 34-1. Stopień ochrony IP 55. Klasa izolacji F. Silnik posiada termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Obudowa ochronna
Dodatkowa obudowa zabezpieczająca dostęp do części ruchomych – niezbędna, gdy wentylator jest zamontowany w zasięgu osób przebywających w pomieszczeniu, lub na wysokości poniżej 2,5 m.