Wentylator GFB

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 

ZAPYTAJ O PRODUKT

Zastosowanie
Promieniowy wentylator niskociśnieniowy, przeznaczony do transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów o niskim stopniu zapylenia. Znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej, do tłoczenia powietrza w procesach produkcyjnych, systemach wentylacji, w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, suszarniach. Znajdują zastosowanie w centralach wentylacyjnych.

Konstrukcja
Wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu, zgrzewany z galwanizowanej blachy stalowej. Wirnik wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Obudowa spawana z blachy stalowej. Całość malowana proszkowo na kolor niebieski RAL5010. Wentylatory standardowo wykonywane w figurze LG.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny trójfazowy 230/400 50Hz lub 400V 50Hz, lub jednofazowy 230V 50Hz z kondensatorem. Silniki wykonane zgodnie ze standardami IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą. Częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi) mogą być dostarczane na życzenie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.