Wentylator CVST Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 Wentylator kanałowy CVST

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK WENTYLATORÓW VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie
Do wentylacji dużych obiektów, w tym równiez przemysłowych, m.in. sklepów, restauracji, przemysłowych kuchni, etc.

Konstrukcja
Wentylatory z obudowa dźwiękochłonna typu CVST są wyposażone w jednostronnie ssące wentylatory z napędem pasowym. Standardowo wentylator jest montowany z wylotem poziomym (wersja H). Silnik i napęd pasowy umieszczone są po lewej stronie patrząc od strony wlotu. Wirnik z łopatkami pochylonymi do przodu. Wewnętrzny wentylator posadowiony jest na wibroizolatorach oraz połączony z obudowa
złączami elastycznymi. Obudowa wykonana z galwanizowanej blachy stalowej wyłożonej izolacją termiczno-akustyczną na bazie melaminy. Na życzenie wykonywane są wersje z silnikiem i napędem pasowym umieszczonym po prawej stronie patrząc od strony wlotu, oraz wersja z wylotem pionowym (wersja V). Możliwe jest również zamówienie wentylatora z podwójnymi bocznymi panelami wewnętrznymi pokrytymi izolacja akustyczna ognioodporna (M0) o grubości 17 mm.

Silnik elektryczny
Trójfazowy silnik 230/400V-50Hz do mocy 3 kW, pozostałe 400V-50Hz. Stopień ochrony IP55, klasa izolacji F. Wszystkie silniki do 2,2 kW montowane są na jednej ramie wraz z wentylatorem, natomiast wszystkie silniki powyżej 3 kW montowane sa na sąsiedniej ramie nośnej. Wszystkie silniki trójfazowe mogą być regulowane przetwornica częstotliwości.
Na życzenie :

  • Silniki dwubiegowe (4/6- i 4/8-biegunowe)
  • Silniki jednofazowe 230V-50Hz do mocy 2,2kW (wersja CVSB).
Karta katalogowa wentylatora CVST
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.