Wentylator CV

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 
ZAPYTAJ O PRODUKT Zastosowanie
Wentylatory z serii CV są przeznaczone do transportu agresywnych związków chemicznych, wilgotnych gazów, spalin i zanieczyszczonego powietrza. Doskonale sprawdzają się w przemyśle chemicznym i spożywczym, jak również znajdują szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale, laboratoria, szkoły…

Konstrukcja
Seria wentylatorów CV obejmuje nisko, średnio i wysokociśnieniowe wentylatory chemoodporne, o napędzie bezpośrednim i pasowym. W zależności od modelu wykonane są z polipropylenu, trudnopalnego polipropylenu, polichlorku winylu, polietylenu, polifluorku winylidenu, zakres temperatury stosowania od -50°C do 140°C. Wirniki z łopatkami pochylonymi do przodu lub do tyłu wyważane dynamicznie i statycznie. Wykonania niestandardowe i specjalne wymagają ustaleń z Venture Industries Sp. z o.o.

Silnik elektryczny
Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, dwubiegowe, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, mogą być dostarczone po uprzednim uzgodnieniu.

Wykonanie specjalne
Specjalne wykonania wentylatorów chemoodpornych są zgodne z wymogami dyrektywy ATEX, dotyczącej urządzeń przeznaczonych do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Więcej informacji w rozdziale wentylatory przeciwwybuchowe.w rozdziale wentylatory przeciwwybuchowe.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.