Wentylator CTB Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o ctb” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

Zastosowanie
Wentylatory dachowe wyciągowe CTB przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, toalet, biur, sklepów, magazynów.

Konstrukcja
Dachowe wentylatory promieniowe montowane bezpośrednio na przewodzie wentylacyjnym, z wirnikiem z łopatkami pochylonymi do tyłu, z ocynkowanej blachy stalowej. Obudowa wentylatora wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej, pomalowanej farbą epoksydową. Wszystkie modele wyposażone są w siatkę ochronną. Seria wentylatorów CTB składa się z czterech wielkości dla średnic przewodów wentylacyjnych 160, 200, 250 i 315 mm. Każdy z wentylatorów CTB standardowo wyposażony jest w wyłącznik serwisowy o stopniu ochrony IP 55 umieszczony na obudowie wentylatora oraz króciec przyłączeniowy wraz z uszczelką gumową. Ochrona przed przegrzaniem przy temp. 155oC. Temperatura pracy wentylatora: -40 +70oC.

Silnik elektryczny
Wentylatory CTB wyposażone są w jednofazowe silniki indukcyjne 230V 50Hz z zewnętrznym wirnikiem, o stopniu ochrony IP 55 i klasie izolacji F.