Wentylator CTB Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 

ZAPYTAJ O PRODUKT

ZOBACZ CENY

Zastosowanie
Wentylatory dachowe wyciągowe CTB przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, toalet, biur, sklepów, magazynów.

Konstrukcja
Dachowe wentylatory promieniowe montowane bezpośrednio na przewodzie wentylacyjnym, z wirnikiem z łopatkami pochylonymi do tyłu, z ocynkowanej blachy stalowej. Obudowa wentylatora wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej, pomalowanej farbą epoksydową. Wszystkie modele wyposażone są w siatkę ochronną. Seria wentylatorów CTB składa się z czterech wielkości dla średnic przewodów wentylacyjnych 160, 200, 250 i 315 mm. Każdy z wentylatorów CTB standardowo wyposażony jest w wyłącznik serwisowy o stopniu ochrony IP 55 umieszczony na obudowie wentylatora oraz króciec przyłączeniowy wraz z uszczelką gumową. Ochrona przed przegrzaniem przy temp. 155oC. Temperatura pracy wentylatora: -40 +70oC.

Silnik elektryczny
Wentylatory CTB wyposażone są w jednofazowe silniki indukcyjne 230V 50Hz z zewnętrznym wirnikiem, o stopniu ochrony IP 55 i klasie izolacji F.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.