Wentylator CRV Venture Industries

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o crv” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

 

Zastosowanie
Wentylatory dachowe wyciągowe CRV przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, supermarketów, hal przemysłowych, warsztatów, magazynów, toalet, garaży, parkingów, budynków gospodarczych.

Konstrukcja
Promieniowe wentylatory dachowe z wyrzutem pionowym CRVB, CRVT charakteryzują się zwartą niską budową. W wentylatorach stosowane są wirniki z łopatkami pochylonymi do tyłu. Podstawa wentylatora wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, czasza wentylatora tłoczona z blachy aluminiowej. Na obudowie zamontowana jest puszka przyłączeniowa. Wylot wentylatora zabezpieczony jest osłoną. Wentylatory przystosowane do pracy w pozycji poziomej, są przystosowane do montażu na dachach płaskich, po zastosowaniu odpowiednich podstaw dachowych mogą być montowane na dachach pochyłych.

Silnik elektryczny
Silnik indukcyjny z zewnętrznym wirnikiem: – jednofazowy 230V, 50Hz lub 230V, 50/60Hz, – trójfazowy 400V, 50Hz  lub 400V, 50/60Hz. Wszystkie modele przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej. Modele jednobiegowe trójfazowe /4-560 oraz 630 przystosowane do regulacji falownikiem. Modele trójfazowe od 315 do 560 przystosowane do pracy z falownikiem z (wersja E22) na zapytanie. Stopień ochrony IP 54, klasa izolacji F.W uzwojeniu silnika znajduje się termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem.