Wentylator CRV Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 

ZAPYTAJ O PRODUKT

ZOBACZ CENY

 

Zastosowanie
Wentylatory dachowe wyciągowe CRV przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, supermarketów, hal przemysłowych, warsztatów, magazynów, toalet, garaży, parkingów, budynków gospodarczych.

Konstrukcja
Promieniowe wentylatory dachowe z wyrzutem pionowym CRVB, CRVT charakteryzują się zwartą niską budową. W wentylatorach stosowane są wirniki z łopatkami pochylonymi do tyłu. Podstawa wentylatora wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, czasza wentylatora tłoczona z blachy aluminiowej. Na obudowie zamontowana jest puszka przyłączeniowa. Wylot wentylatora zabezpieczony jest osłoną. Wentylatory przystosowane do pracy w pozycji poziomej, są przystosowane do montażu na dachach płaskich, po zastosowaniu odpowiednich podstaw dachowych mogą być montowane na dachach pochyłych.

Silnik elektryczny
Silnik indukcyjny z zewnętrznym wirnikiem: – jednofazowy 230V, 50Hz lub 230V, 50/60Hz, – trójfazowy 400V, 50Hz  lub 400V, 50/60Hz. Wszystkie modele przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej. Modele jednobiegowe trójfazowe /4-560 oraz 630 przystosowane do regulacji falownikiem. Modele trójfazowe od 315 do 560 przystosowane do pracy z falownikiem z (wersja E22) na zapytanie. Stopień ochrony IP 54, klasa izolacji F.W uzwojeniu silnika znajduje się termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.