WENTYLATOR CAPP PT Harmann

 

[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o capp” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

ZOBACZ CENY

 

zastosowanie:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Nadają się idealnie do zastosowań w budownictwie wielorodzinnym do utrzymywania stałej wartości podciśnienia w zbiorczych kanałach wentylacyjnych.

konstrukcja:
Dachowy wentylator promieniowy z poziomym wylotem powietrza wyposażony w moduł kontroli stałego ciśnienia w kanale. Konstrukcja wentylatora składa się z obudowy wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ASA, odpornego na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, oraz kwadratowej płyty montażowej wykonanej z galwanizowanej blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor szary (RAL 7012). Wentylator posiada poziomy wylot powietrza zabezpieczony siatką o specjalnie profilowanych krawędziach w celu zwiększenia efektywności pracy urządzenia. W celu ułatwienia  czynności serwisowych obudowa wentylatora jest uchylna. Górna pokrywa wentylatora stanowi jednocześnie osłonę dla kostki przyłączeniowej oraz elektroniki sterującej, od której wyprowadzono na zewnątrz przewód zasilający i sterujący. Modele CAPP PT wyposażone są standardowo w zintegrowany wyłącznik serwisowy oraz przewody do kontroli ciśnienia atmosferycznego oraz w kanale wentylacyjnym.

wirnik:
Wyważany dynamicznie wirnik typu B. Łopatki pochylone do tyłu wykonane z tworzywa sztucznego. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu wykazuje wyższą sprawność niż wirniki z łopatkami pochylonymi do przodu o zbliżonych parametrach. Dzięki temu także pobór mocy jest mniejszy.

maksymalna temperatura pracy:
80°C

napęd i sterowanie:
Synchroniczny silnik elektryczny bezszczotkowy, komutowany elektronicznie EC, ednofazowy (230V, 50Hz) ze zintegrowanym zabezpieczeniem termicznym. Silniki są przystosowane do płynnej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie, przy zachowaniu wysokiej sprawności pracy. Sterowanie odbywa się przy pomocy wbudowanego regulatora obrotów, do którego zastosować można opcjonalny potencjometr 10 kOhm lub 0-10V.  W wentylatorach CAPP EC zastosowano bezobsługowe łożyska kulkowe dla długoletniej i bezawaryjnej pracy. Stopień ochrony IP X4, klasa izolacji B.