Wentylator AFH Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie
Silnik elektryczny  umieszczony w specjalnej komorze jest całkowicie odizolowany od strumienia  transportowanego powietrza. Konstrukcja taka umożliwia transport powietrza o  temperaturze do 200°C, możliwy jest również transport powietrza o wysokiej  wilgotności jak również transport pary wodnej. Wentylatory AFH doskonale  sprawdzają się w instalacjach wyciągowych gorącego powietrza znad pieców.

Konstrukcja
Wentylator osiowy  przeznaczony do montażu kanałowego. Obudowa spawana z blachy stalowej, malowana.  Wirnik z aluminium, wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Obudowy z blachy  nierdzewnej, z blachy ocynkowanej mogą być dostarczone na życzenie. Na  zamówienie. Wentylatory mogą być dostarczone w dowolnym kolorze palety RAL  (standardowo RAL 9005 – czarny). Kierunek przepływu wirnik-silnik. Wykonania  niestandardowe i specjalne wymagają ustaleń z Venture Industries Sp. z o.o.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny,  trójfazowy 230/240V lub 400V, 50Hz, lub jednofazowy 230V, 50Hz z kondensatorem.  Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak  CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP 55. Silniki na inne napięcie i  częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji  napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z  czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi) lub wielobiegowe mogą być  dostarczane na życzenie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.