Wentylator AFC-VB Venture Industries

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK VENTURE INDUSTRIES

 

Zastosowanie
Wentylatory AFC-VB są przeznaczone do instalacji wentylacyjnych, w których silnik musi pozostawać poza strumieniem powietrza z powodu podwyższonej temperatury lub transportu zapylonego powietrza.

Konstrukcja
Wentylator o napędzie pasowym, przeznaczony do montażu kanałowego. Obudowa spawana z blachy stalowej malowana farbą proszkową. Wirnik ze stopów aluminium, wyważany dynamicznie wg ISO 1940. Wentylatory o charakterystykach wg specyfikacji klienta, o niestandardowych wymiarach (wydłużona lub skrócona obudowa, inna niż standardowa średnica), wykonane z blachy nierdzewnej lub blachy cynkowanej mogą być dostarczone na życzenie klienta. Na zamówienie wentylatory mogą być dostarczone w dowolnym kolorze palety RAL (standardowo RAL 9005 – czarny). Charakterystyki wyznaczone w temperaturze 20°C. Temperatura otoczenia silnika -20°C do 40°C. Wykonania niestandardowe i specjalne wymagają ustaleń z Venture Industries sp. z o.o.

Silnik elektryczny
Asynchroniczny, trójfazowy 230/240V lub 400V, 50Hz. Silniki są wykonane zgodnie ze standardami IEC 60072 i IEC 60034, posiadają znak CE. Klasa izolacji F, stopień ochrony IP55. Silniki na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości, z niezależnym chłodzeniem, z czujnikami (bimetalowymi lub pozystorowymi) mogą być dostarczane na życzenie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.