Wentylator ACUBOX.D Harmann

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT

SPRAWDŹ CENNIK WENTYLATORÓW HARMANN

 

zastosowanie:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zalecane zwłaszcza do montażu w instalacjach o ograniczonej przestrzeni, np. w sufitach podwieszanych (zredukowana grubość izolacji). Ze względu na izolację akustyczną wentylatory ACUBOX są idealne do wentylacji bibliotek, sal konferencyjnych, szkół, szpitali, itp., a dzięki wbudowanemu awaryjnemu wentylatorowi stanowią znakomity produkt do wentylacji pomieszczeń o wymaganej wysokiej niezawodności wentylacji.

konstrukcja:
Promieniowy wentylator kanałowy. Prostokątna obudowa izolowana akustycznie, wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, z odchylaną pokrywą serwisową z łatwo demontowalnym modułem zespołu silnikowo-wirnikowego. Obudowa posiada znormalizowane króćce przyłączeniowe z tolerancją ujemną (nyplowe) do podłączenia w systemie okrągłych kanałów wentylacyjnych.
Na obudowie przymocowano puszkę przyłączeniową. Integralna płyta montażowa pozwala na szybki montaż, który może wykonać nawet jedna osoba. Wyloty wentylatorów promieniowych wewnątrz obudowy wyposażono w klapy zwrotne.

wirnik:
Wyważany dynamicznie wirnik typu F stanowi integralną część silnika (tzw. silnik z wirującą obudową). Łopatki pochylone do przodu wykonane z ocynkowanej galwanicznie blachy stalowej. Każdy wentylator posiada dwie sztuki silniko-wirników.

napęd i sterowanie:
Jednofazowy, asynchroniczny silnik elektryczny 230V, 50Hz z wirującą obudową. Silniki posiadają zintegrowane zabezpieczenie termiczne i są przystosowane do napięciowej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie. Stopień ochrony IP44, klasa izolacji B (modele do wielkości 160 włącznie) oraz F (pozostałe modele). Główna zasada działania polega na tym, że pracuje tylko jeden wentylator umieszczony wewnątrz obudowy. Drugi wentylator załącza się w wypadku uszkodzenia pierwszego.

maksymalna temperatura pracy:
40 ÷ 75°C – w zależności od wybranego modelu

wyposażenie dodatkowe:
Regulatory obrotów, obejmy montażowe, tłumiki, przewody elastyczne, siatki ochronne, zestaw śrub montażowych, etc.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.