Kurtyna RUND

Nagrzewnica z regulatorami.
[su_button url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o rund” target=”_self”‘ style=”flat” background=”#ef2d30″ size=”5″]ZAPYTAJ O PRODUKT[/su_button]

DEKORACYJNE, CYLINDRYCZNE KURTYNY POWIETRZNE

● Wysokość zawieszenia: model M do 2,8 m, model G do 3,2 m.
● Samonośna obudowa z galwanizowanej blachy stalowej pokrywana powłoką z tworzywa sztucznego w kolorze białym RAL 9016 lub srebrno-szarym RAL 9006. Inne kolory obudowy lub wykonanie ze stali nierdzewnej na specjalne zamówienie.
● Dwuwlotowe wentylatory promieniowe napędzane silnikami z wirującą obudową przystosowanymi do 5 stopniowej regulacji prędkości obrotowej. Zabezpieczone termokontaktami przed przegrzaniem.
● Typ „P” zawiera nagrzewnicę wodną, „E” – 3-stopniową nagrzewnicę elektryczną, „A” – bez nagrzewnicy („kurtyna zimna”).
● Regulowana dysza wylotowa w zakresie 0° – 15° z anodowanych profili aluminiowych o opływowym kształcie.
● Dostarczane z regulatorami do zdalnego sterowania wydajnością powietrza i mocą nagrzewnicy. W zestawie 20 m podłączeniowego kabla telefonicznego z wtyczkami typu RJ 45 (Plug & Play). Opcjonalnie interfejs do BMS.
● Akcesoria montażowe do instalacji pionowej, pod sufitem lub na ścianie dostępne na specjalne zamówienie.
Zastosowanie:
Średnie i duże lokale z dużym natężeniem ruchu pieszego. Chronią przed dostaniem się do wewnątrz pomieszczenia kurzu, spalin, zanieczyszczeń i insektów. Izolują strefy dla palaczy.