Nowe centrale z Komfoventu

KOMPAKT REGO 600 U RHp

[button_red url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytanie o komfovent centrala” target=”_self”‘]ZAPYTAJ O CENĘ PRODUKTU[/button_red]

Komfovent z nową centralą wentylacyjną

Innowacyjne rozwiązania Komfoventu zastosowane w centrali wentylacyjnej KOMPAKT REGO 600 U RHp już teraz dostępne w hurtowni wentylacyjnej DABROwent.

Nowy model centrali tego znanego producenta posiada szerek nowinek, które z pewnością przyczynią się do jeszcze większej niezawodności tych produktów. Kompakt Rego 600 U Rhp posiada między innymi okablowaną automatykę (C5), która jest w pełni zintegrowana, co oczywiście ułatwia konfigurację centrali.

kompakt rego 600 u rhp cykl

Dzięki zastosowaniu pompy ciepła z czynnikiem R124a urządzenie, w zależności od potrzeb, będzie chłodzić lub ogrzewać powietrze, co więcej centrala wentylacyjna ma bardzo wysoką skuteczność odzysku ciepła. Co za tym idzie możemy mieć pewność, iż w lecie zaoszczędzimy na energii.

Urządzenie zachowuje również bardzo wysoką równowagę wilgoci oraz niski poziom hałasu, dzięki zastosowanym wentylatorom i wygłuszeniom.

 

 

[button_blue url=”https://dabrowent.pl/wp-content/uploads/2015/04/KOMPAKT_ulotka_PL.pdf” target=”_self”]Dowiedz się więcej z ulotki[/button_blue]