Centrala rekuperacyjna RT

centrale-rekuperacyjne-rt-venture-industriesCentrala rekuperacyjne RT – nowość z Venture Industries

Najnowszy produkt marki Venture Industries już teraz dostępny w ofercie DABROwent.

Urządzenie RT to doskonałej jakości wysokiej wydajności centrala rekuperacyjna do wentylacji i odzysku ciepła. Dzięki świetnemu designerskiemu projektowi nie trzeba jej dodatkowo zabudowywać. Nadaje się do instalacji zarówno w łazience, jaki i kuchni czy pomieszczeniach piwnicznych.

Centrala składa się z między innymi dwóch wentylatorów, filtrów, nagrzewnicy, automatycznego by-passu, panelu sterowania, a także przeciwprądowego wymiennika ciepła.

Produkt zabezpieczony jest blachą ocynkowaną, na którą nałożono izolację (30 mm). Elementy ozdobne pomalowane są na kolor biały. Dodatkowo wyposażone w magnesy drzwi gwarantują profesjonalne zamykanie.

Dzięki zastosowaniu przeciwprądowego wymiennika, centrala posiada funkcjonalność wykorzystania energii tworzonej do ogrzewania powietrza pobranego z źródła wewnętrznego. Specyficzna obudowa urządzenia sprawia, że powietrze zużyte nie ma kontaktu z powietrzem świeżym.

Zobacz kartę katalogową centrala rekuperacyjna RT

[button_blue url=”mailto:zapytania@dabrowent.pl?subject=zapytania o centrala wentylacyjna RT” target=”_self”‘]ZAPYTAJ O PRODUKT[/button_blue]